Naprawa i renowacja tapicerki samochodowej

Zajmujemy się:

  • Czyszczeniem tapicerki skórzanej i elementów skórzanych w aucie
  • NAPRAWĄ USZKODZONEJ TAPICERKI PO PAPIEROSACH

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi naprawy tapicerki samochodowej, materiałowej, welurowej, alcantary oraz wykładzin dywanikowych i podłogowych uszkodzonych po wypaleniach żarem papierosowym.
Poprawimy wygląd estetyczny wnętrza samochodu a tym samym zwiększymy jego wartość przy sprzedaży

renowacja tapicerki białystokSkóra jest materiałem naturalnym i w swej pierwotnej postaci niezwykle pięknym. Z reguły jest też materiałem wytrzymałym i długowiecznym.

Aby jednak tak się stało wymaga odpowiednich Powszechnie panuje błędna opinia, iż pierwsze zabiegi kosmetyczne w tapicerce samochodowej lub meblowej należy wykonać dopiero po kilku miesiącach użytkowania. Najlepsze efekty uzyskuje się zabezpieczając nową tapicerkę skórzaną. Dzięki takiemu rozwiązaniu zabrudzenia, które gromadzą się na na meblach w domu lub fotelach w samochodzie już od pierwszego dnia napotkają barierę ochronną. Najlepsze rezultaty uzyskamy poprzez działania profilaktyczne, a nie dopiero wtedy, gdy zaobserwujemy pierwsze niekorzystne zmiany.

W przypadku samochodów nowych wystarczy regularna konserwacja foteli. Fotel kierowcy należy konserwować co trzy miesiące, pozostałe średnio co sześć miesięcy.

W naszej codziennej pracy często spotykamy się jednak z sytuacją w której właściciele samochodów nabyli je z tzw. drugiej ręki, bądź nie dbali o tapicerkę w należyty sposób.

Zanim zdecydujecie się Państwo na kosztowną wymianę foteli bądź kanapy, która jest ostatecznością, prosimy o kontakt z nami.

autoklinika-white-transparent-100x108

Białystok

dawna 27-Lipca / dawny salon Peugeot, na przeciwko sklepu TESCO, przy stacji kontroli pojazdów

ul.Sosabowskiego 1 / 15-178 Białystok


Kontakt

tel. 606 20 7777
autoklinika.bialystok@gmail.com

Godziny pracy

Pn - Pt  08:00 - 17:00
Sobota  08:00 - 12:00