...

Renowacja lakieru

Autoklinika

Doprowadzimy Twoje auto do stanu salonowego

Renowacja lakieru to proces, który stanowi szybki i niezwykle ekonomiczny sposób na poprawę estetyki Twojego samochodu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się opracować proces, który pozwala na proponowanie naszym klientom kilku różnych pakietów renowacji, które przywrócą oryginalny, salonowy wygląd pojazdu bez konieczności wysyłania go do lakiernika, co wiąże się z niebagatelnymi kosztami.

W Autoklinice oferujemy trzy różne rodzaje renowacji lakieru: Standard, Premium oraz VIP. Każda z nich gwarantuje spektakularny efekt „WOW” dla wyglądu Twojego samochodu, lecz różni się zakresem wykonywanych prac. Wybór odpowiedniego pakietu powinien odbyć się po konsultacji, podczas której szczegółowo omawiamy z naszymi klientami, co jest możliwe do wykonania, jakie są korzyści oraz wpływ na wygląd pojazdu.

Autoklinika

Doprowadzimy Twoje auto do stanu salonowego

Renowacja lakieru w naszej firmie zazwyczaj trwa kilkadziesiąt godzin i obejmuje likwidację rys, zabezpieczenie lakieru stosownymi powłokami oraz inne specjalistyczne czynności. Możesz mieć pewność, że efekt końcowy będzie zachwycający i sprawi, że Twój samochód odzyska swój pierwotny blask oraz wygląd jak z fabryki.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług renowacji lakieru? Oto kilka powodów: po pierwsze, korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że Twój samochód jest w rękach profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Po drugie, nasze pakiety renowacji są dostępne w atrakcyjnych cenach, co stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą poprawić wygląd swojego pojazdu, nie przepłacając przy tym fortuny.

Wreszcie, renowacja lakieru jest szybkim procesem, który nie tylko poprawia estetykę samochodu, ale również chroni lakier przed uszkodzeniami i wpływem czynników zewnętrznych. Dzięki temu, Twój samochód będzie wyglądał pięknie i zadbany przez długi czas. Zdecyduj się na nasze usługi renowacji lakieru i ciesz się z efektu „WOW” dla wyglądu swojego samochodu!

Bezpieczeństwo

Przez lata wypracowaliśmy autorskie, powtarzalne metody, które są zarówno efektowne, jak i długotrwałe

Gwarancja satysfakcji

Satysfakcja z wykonanej przez nas pracy to dla nas podstawa - na każdą usługę dajemy gwarancję

Najlepsze kosmetyki

Używamy tylko sprawdzonych przez nas środków, które dopasowujemy indywidualnie do każdego zlecenia

Pełen zakres usług

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie potrzebne usługi, aby odmienić wygląd Waszych pojazdów

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Od 2-4 dni, w zależności od zakresu prac.

Jest to kwestia ustalana indywidualnie przy inspekcji lakieru na oględzinach pojazdu.

Autoklinika w liczbach

Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych projektów
0 +
Doświadczonych pracowników
0
Zadowolonych klientów
0 +
Jak pracujemy?

Współpraca w kilku prostych krokach

Nie wiesz do końca czego potrzebujesz, chcesz wycenić pracę w twoim aucie? Zadzwoń, napisz, zajedź do nas – chętnie doradzimy Ci jak możemy pomóc!

01

Kontakt

Napisz, zadzwoń do nas, lub odwiedź na miejscu - umówimy termin wizyty

02

Wycena

Zakres prac i cena jest ustalana w zależności od stopnia skomplikowania usługi i jej rodzaju

03

Realizacja

Zazwyczaj każdy projekt zajmuje nam maksymalnie kilka dni roboczych - jeśli zajmie to dłużej poinformujemy Cię o tym przed rozpoczęciem prac.

04

Odbiór pojazdu

Po zakończeniu prac, pokazujemy ci efekty i co dokładnie zrobiliśmy abyś miał pewność, że wszystko zostało zrobione zgodnie ze sztuką - i Twój pojazd jest gotowy!

Polub nas na instagramie i facebooku

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.