...

Malowanie proszkowe felg

Malowanie proszkowe felg
Autoklinika

Drugie życie Twoich felg

Twoje felgi są porysowane, zmatowione? Nie koniecznie musisz decydować się na kupno nowych. Rozwiązaniem Twoich problemów może być skorzystanie z usług malowania proszkowego. 

Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać niezwykle wysoką jakość malowanych powierzchni, które są odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy mróz. Z racji tego metoda ta jest często wykorzystywana do malowania felg aluminiowych oraz stalowych. Wybierając malowanie proszkowe felg nasz Klient uzyska zdecydowanie ładniejszy wygląd swojego samochodu.

Metoda proszkowego lakierowania sprzyja „długiemu życiu” felg, zapobiega korozjom oraz dużym uszkodzeniom. Dobrze wypieczona farba jest twardą warstwą izolacyjną oraz ochronną przed uszkodzeniem samej felgi. Dodatkowym atutem jest fakt, że możemy wybierać właściwie z całej palety kolorów, gdyż farby proszkowe istnieją w każdym wybranym przez nas kolorze, ich paleta jest nieporównywalna do innych metod malowania.

Odwiedź nasz salon – doradzimy jak możemy Ci pomóc!

Bezpieczeństwo

Przez lata wypracowaliśmy autorskie, powtarzalne metody, które są zarówno efektowne, jak i długotrwałe

Gwarancja satysfakcji

Satysfakcja z wykonanej przez nas pracy to dla nas podstawa - na każdą usługę dajemy gwarancję

Najlepsze kosmetyki

Używamy tylko sprawdzonych przez nas środków, które dopasowujemy indywidualnie do każdego zlecenia

Pełen zakres usług

W naszej ofercie znajdziecie wszystkie potrzebne usługi, aby odmienić wygląd Waszych pojazdów

Autoklinika w liczbach

Lat doświadczenia
0
Zrealizowanych projektów
0 +
Doświadczonych pracowników
0
Zadowolonych klientów
0 +
Jak pracujemy?

Współpraca w kilku prostych krokach

Nie wiesz do końca czego potrzebujesz, chcesz wycenić pracę w twoim aucie? Zadzwoń, napisz, zajedź do nas – chętnie doradzimy Ci jak możemy pomóc!

01

Kontakt

Napisz, zadzwoń do nas, lub odwiedź na miejscu - umówimy termin wizyty

02

Wycena

Zakres prac i cena jest ustalana w zależności od stopnia skomplikowania usługi i jej rodzaju

03

Realizacja

Zazwyczaj każdy projekt zajmuje nam maksymalnie kilka dni roboczych - jeśli zajmie to dłużej poinformujemy Cię o tym przed rozpoczęciem prac.

04

Odbiór pojazdu

Po zakończeniu prac, pokazujemy ci efekty i co dokładnie zrobiliśmy abyś miał pewność, że wszystko zostało zrobione zgodnie ze sztuką - i Twój pojazd jest gotowy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Malowanie proszkowe felg to proces nanoszenia trwałej powłoki na felgi za pomocą technologii malowania proszkowego. W tym procesie proszek malarski jest elektrostatycznie naładowany i nanoszony na powierzchnię felgi, a następnie poddawany obróbce termicznej, co powoduje utworzenie trwałej i odpornej powłoki.

Felgi są starannie oczyszczane i przygotowywane poprzez usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, rdzy i starej powłoki malarskiej.
Następnie proszek malarski jest równomiernie rozprowadzany na powierzchni felg za pomocą specjalnego pistoletu.
Felgi pokryte proszkiem malarskim są poddawane wysokiej temperaturze w piecu, co powoduje utwardzenie i utworzenie trwałej powłoki.
Finalnie schładzamy felgi i poddajemy je kontroli jakości aby upewnić się, że powłoka jest równa, trwała i odpowiada oczekiwanemu wyglądowi.

Proces tej usługi jest zależny od ilości zleceń, które zostały przyjęte na dany moment. Natomiast można przyjąć za średni czas usługi 3-5 dni roboczych.

Polub nas na instagramie i facebooku

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.