Konserwacja podwozia

15219493_561552710710242_3315948808385805055_n

Zakres usług


  • mycie podwozia,
  • demontaż osłon i nadkoli,
  • zabezpieczenie karoserii auta i elementów typu hamulce, układ wydechowy, itp.
  • czyszczenie mechaniczne podwozia,
  • odpylenie podwozia,
  • odtłuszczenie podwozia,
  • nałożenie podkładu epoksydowego,
  • zabezpieczanie podwozia powłoką antykorozyjną tzn. płyty podłogowej bez elementów zawieszenia
  • wypełnienie profili zamkniętych substancją antykorozyjną

Cennik:

od  1100 zł - cena ustalana indywidualnie po oględzinach podwozia na podnośniku, bezpłatnie
Czas realizacji usługi: 3-4 dni.
Umów się telefonicznie: 606 20 7 777

 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej usługi kompleksowej konserwacji podwozia. Warto zaznaczyć, że jesteśmy w Białymstoku JEDYNYM i AUTORYZOWANYM partnerem firmy Waxoyl w woj.podlaskiem, której to produktem zabezpieczamy podwozia. Konserwacja trwa ok. 3,4 dni. W tym czasie podwozie jest rozbierane z osłon, demontaż nadkoli i progów, myte i osuszone do mechanicznego oczyszczenia przed nałożeniem podkładu antykorozyjnego. Na sam koniec podwozie pokrywane jest jednym z najlepszych środków dostępnych na rynku Waxoyl Hardwax. Zapraszamy na bezpłatną wycenę podczas, której konserwator określi zakres prac, dokona wyceny i ustali z Państwem ewentualny termin.

Wydawać by się mogło, że wraz z rozwojem technologii przy produkcji samochodów, konserwacja podwozia przestanie być potrzebna i mieć jakikolwiek sens. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że technologia zabezpieczenia podwozia, stosowana w samochodach fabrycznych nie sprawdza się w polskich warunkach. Oryginalne zabezpieczenia podwozia narażone są na uszkodzenia mechaniczne wywołane żwirem i kamykami z naszych dróg. Elementy metalowe podwozia zostają odsłonięte. W okresie zimowym na nasze drogi wysypywane jest około 1 mln. ton soli drogowej. Nic więc dziwnego, że po dwóch-trzech latach w samochodach powstają pierwsze ogniska rdzy. Jeżeli zauważymy ubytki powłoki konserwującej, należy taki proces przeprowadzić ponownie.

  

Środki antykorozyjne Waxoyl

Środki antykorozyjne Waxoyl to zupełnie nowa jakość pracy w warsztacie połączona z wysoką skutecznością wykonanych zabezpieczeń. Niepotrzebne jest ani bardzo dokładne oczyszczanie powierzchni, ani ich odtłuszczanie. Środki można aplikować nawet na lekko wilgotne powierzchnie bez utraty jakości zabezpieczenia. Produkty nie wymagają stosowania w oddzielnych pomieszczeniach warsztatowych, nie ciekną, nie powodują uciążliwych zabrudzeń. W razie przypadkowego rozlania łatwo je usunąć zarówno z lakieru, jaki i podłogi warsztatu. Produkty nie zawierają mineralnych kwasów i zasad, związków ołowiu, chromu i cynku, a także silikonów lub fluorków węgla dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na późniejsze prace lakiernicze.

Z kolei dzięki bardzo wysokiej wydajności produktów, połączonej z trwałością narzędzi i krótkim czasem pracy oferowanie usługi klientom jest atrakcyjne również z biznesowego punktu widzenia.

Łatwość aplikacji jest połączona z jej najwyższą skutecznością. Państwa klienci otrzymają wysokiej klasy, długoterminowe zabezpieczenie, dzięki któremu ich auta na długo zachowają swój wygląd, a spadek ich wartości będzie znacznie wolniejszy.

waxoyl-logo-autoklinika
autoklinika-white-transparent-100x108

Białystok

dawna 27-Lipca / dawny salon Peugeot, na przeciwko sklepu TESCO, przy stacji kontroli pojazdów

ul.Sosabowskiego 1 / 15-178 Białystok


Kontakt

tel. 606 20 7777
autoklinika.bialystok@gmail.com

Godziny pracy

Pn - Pt  08:00 - 17:00
Sobota  08:00 - 12:30