Pranie i czyszczenie tapicerki

pranie tapicerki białystok

Cennik:

Sprzątanie wnętrza auta z bagażnikiem włącznie - odkurzanie całego wnętrza, mycie szyb i czyszczenie wew. plastików  100-150 zł

Pranie przednich foteli i tylnej kanapy  150-200 zł

Kompleksowe czyszczenie całego wnętrza z bagażnikiem 400-500 zł

Ozonowanie lub ultradźwięki czyli eliminacja nieprzyjemnych zapachów  50-100 zł

Pranie tapicerki i dezynfekcja jej powierzchni zapobiega rozwojowi pleśni, roztoczy oraz wszelkich bakterii.

Pozbycie się brudu, plam, grzybów i bakterii z powierzchni materiału nie zapewnia likwidacji nieprzyjemnego zapachu, który jest konsekwencją przedostania się najczęściej np. wgłąb foteli produktów spożywczych, takich jak cola, mleko, kawa, czekolada, wydzieliny pochodzenia ludzkiego i zwierzęcego itp. Wilgoć i wysoka temperatura jakie panują na przemian w ciągu roku wewnątrz samochodu, to idealne warunki do powstawania bakterii i grzybów.
Nasi klienci po zakończonym procesie czyszczenia lub prania tapicerki samochodowej mają opcję dodatkową usługę ozonowania wnętrza samochodu. Taki kompletny proces czyszczenia wnętrza samochodu zapewnia najlepszy efekt, szczególnie polecamy osobom ze skłonnościami alergicznymi, palaczy, rodziców z małymi dziećmi i właścicieli czworonogów! Po usłudze wnętrze auta jest dosuszane i oddawane suche.

W okresie zimowym bez obaw wykonujemy zabiegi prania tapicerki samochodowej.

Ogrzewane hale i specjalistyczne suszarko-nagrzewnice pozwalają nam na przeprowadzanie takich zabiegów bez narażania klientów na ryzyko zagrzybienia materiału.
Pozostałe usługi to kompleksowe mycie i czyszczenia aut osobowych i ciężarowych, woskowania oraz polerowania karoserii i usuwania zanieczyszczeń oraz mikro zadrapań, mycia każdego rodzaju felg, opon i obręczy, czyszczenia i konserwacji elementów plastikowych i gumowych, mycia i polerowania szyb, mycia, sprzątania i odkurzania wnętrza samochodu, konserwacja tapicerki skórzanej, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, wydzielin, farby oraz prania tapicerki, podsufitki, mycia silników, podwozi itp.

Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, zwracających uwagę na szczegóły, którym zależy na idealnym wyglądzie samochodu. Nasz wykwalifikowany team jest gotowy zająć się państwa autem, doradzić w kwestii zabiegów dodatkowych służących odświeżeniu wyglądu samochodu zwanych auto detailingiem. Zdecydowanie większą uwagę przykładamy do jakości, niż do ilości wykonywanych usług. Dlatego też prosimy o wcześniejsze umawianie wizyty telefonicznie pod numerem telefonu 606 20 7777

 

myjnia-parowa-bialystok
myjnia-parowa-bialystok1

W tym przypadku właściciel samochodu nie zlecił nam prania dywaników samochodowych, ponieważ przy tym stopniu zabrudzenia nie wierzył w sens takiego zabiegu.

Zrobiliśmy mu miłą niespodziankę:)

autoklinika-white-transparent-100x108

Białystok

dawna 27-Lipca / dawny salon Peugeot, na przeciwko sklepu TESCO, przy stacji kontroli pojazdów

ul.Sosabowskiego 1 / 15-178 Białystok


Kontakt

tel. 606 20 7777
autoklinika.bialystok@gmail.com

Godziny pracy

Pn - Pt  08:00 - 17:00
Sobota  08:00 - 12:00